wtorek, 21 listopada 2017 r.
imieniny obchodzą: Janusz, Regina

Inauguracja VI roku UTW w Ogrodzieńcu

Strona główna » Aktualności » Inauguracja VI roku UTW w Ogrodzieńcu

Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Ogrodzieńcu

zaprasza na uroczystość inauguracji VI roku akademickiego 2017/2018

Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ogrodzieńcu

19 października br. (czwartek)

godz. 16.30 sala MGOK

Inauguracyjny wykład pt. "Instrumenty świata" wygłosi dr Łukasz Wróblewski

Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauki o zarządzaniu, muzyk, Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, adiunkt w Katedrze Zarządzania i Inżynierii Produkcji WSB. Współpracował z New York Philharmonic czy The Metropolitan Opera, organizator przedsięwzięć artystycznych, autor publikacji poświęconych marketingowi i zarządzaniu w kulturze, w tym książki „Strategie marketingowe w instytucjach kultury”. Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego oraz członek Rady Programowej Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury” organizowanej w Cieszynie. Pasjonat i kolekcjoner instrumentów astronawigacyjnych oraz muzycznych.

Z A P R A S Z A M Y

Zespół Mażoretek Fantazja powstał w listopadzie 2008 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Ogrodzieńcu. Zespół Mażoretek ogrodzienieckich jest jedyną taką formacją w naszym powiecie i ...