poniedziałek, 18 grudnia 2017 r.
imieniny obchodzą: Bogusław, Laura

MGOK zaprasza

Strona główna » Aktualności » MGOK zaprasza

Uprzejmie informujemy, że w najbliższą sobotę tj. 7.10.2017r. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Ogrodzieńcu będzie czynny w godz. 10.30 – 13.30.

Od listopada br. w każdą trzecią sobotę miesiąca biuro MGOK będzie czynne w godz. 9.30 – 13.30

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zajęć w MGOK, chcesz zapisać się na poszczególne sekcje, dowiedzieć się więcej na temat Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Uniwersytetu Dziecięcego w Ogrodzieńcu lub innego kółka zainteresowań, a może masz pomysł na nową formę zajęć zapraszamy do biura MGOK.

W MGOK Ogrodzieniec działają Chór Seniora, Zespół Echo, Orkiestra Dęta Giebło, Orkiestra Dęta Ryczów.